Informacje z Mrzeżyna, Portu Morskiego Mrzeżyno i okolic

 


Zapraszamy do odwiedzania serwisu informacyjnego https://www.portmrzezyno.pl/


Mrzeżyno to piękne miejsce z wieloma atrakcjami i bardzo dobrą lokalizacją. Samo miasteczko Mrzeżyno leży obok Portu Morskiego Mrzeżyno a wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Rega. 


Portmrzezyno.pl zajmujemy się pisaniem o wielu ciekawostkach, informowaniem o zdarzeniach oraz udostępniamy możliwość zostawienia drobnego ogłoszenia. 


Informacje zawarte w czterech dziedzinach: atrakcjerejsyjedzenienoclegi mamy nadzieje, że pomogą rozwiązać wszelkie wątpliwości co do rekreacji w Mrzeżynie, Porcie Mrzeżyno i okolicach.
Pozdrawiamy
portmrzezyno.pl


 


Wędkarstwo


Do Mrzeżyna, Portu Mrzeżyno i rzeki Rega, każdego roku, przyjeżdżają nawet tysiące wędkarzy. Szeroka rzeka która wpływa do morza, tworzy bardzo dobre warunki do wędkowania. Z głównego mostu kiedy zaświeci słońce, widać całe ławice wpływających ryb z morza do rzeki. Bliżej środka można dostrzec, wygrzewające się w słońcu potężne okazy, niemalże stojące w miejscu. Połączenie słodkiej i słonej wody sprawia, że można zobaczyć tutaj wiele gatunków ryb.
Plaże


Pobliskie plaże, które ciągną się kilometrami na wschód i zachód od Mrzeżyna to jedna z większych atrakcji w pobliżu Portu Mrzeżyno. 


Po części zachodniej zaznamy więcej spokoju oraz miejsca na prawdziwy odpoczynek. 


Po stronie wschodniej spotkamy wielu plażowiczów, jak i bary, a nawet wieczorną potańcówkę. 


Wedle potrzeby, można dokonać wyboru, na której część chcemy przebywać.
To tylko niektóre atrakcje jakie opisujemy na https://www.portmrzezyno.pl/


 


 

Kategoria ogłoszenia : Oferuje

Cena : 1.00 PLN
Miasto : Witnica
Adres : Mrzeżyno, Ujście Rzeki Rega
Dodał : Redakcja
https://www.portmrzezyno.pl/
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen